Biz Kimiz?

Astronut olarak kuruyemiş ve kuru meyve sektöründe İstanbul, İzmir ve Bodrum merkezli ofis, depo ve dağıtım merkezlerimizle faaliyet gösteriyoruz.


Astronut 80, 120, 500 g’lık son tüketici için ürettiğimiz ürünlerimizle benzin istasyonlarında, niş marketlerde, online pazar yerlerinde, iyi gıda satan noktalarda ve premium şef restoranlarında yer alıyor.

Yola çıkış amacımız; planlamadan tedarik sürecine, dağıtımdan ithalat ve ihracata tüm operasyon süreçlerini baştan uca yönetmek ve tüketicilerimize lezzetli, taze ve geniş ürün gamı sunmak. Yerli üreticiler ile meyvenin ağaç dalındaki halinden itibaren temasta oluyor ve tüm süreçlere dahil oluyoruz. Bu durum bize satış kanalına özel olan ürüne en taze ve en hızlı şekilde ulaşma, ilgili iş ortağımıza istenilen yerde ve zamanda teslim etme fırsatı sağlıyor.

Besnut markamız ise pastacılık, fırıncılık, endüstriyel gıda üretimi, ev dışı tüketim toptancıları ve süpermarket zincirlerine hitap eden bir marka olmanın yanı sıra otel, restoran ve kafe gibi yiyecek-içecek sektörünün de ihtiyaçları doğrultusunda özel reçete ve uygulamalar sunuyor. Detaylı bilgi için www.besnut.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Endüstriyel ve Horeca kanalı için

www.besnut.com