Garanti ve İade Şartları

1. Gelen ürünü iade etmek istersem ne yapmalıyım?Verdiğiniz siparişle ilgili bir sorununuz olduğunda ürünü info@astronutturkey.com adresimiz ile iletişime geçip onay aldıktan sonra geri iade edebilirsiniz.İade etmek istediğiniz ürünü siparişinizin size ulaştığı tarihten itibaren tüketici kanununa göre 7 gün içerisinde tahrip etmeden, yıpratmadan, ürüne ve orijinal kutusuna zarar gelmeyecek şekilde, eksiksiz olarak irsaliye ve faturası ile birlikte iade nedeninizi belirten bir yazı ile adresimize gönderebilirsiniz.Ürünün elimize ulaşmasından itibaren 15 gün içerisinde ürün bedeli kredi kartınıza veya havale yapılmasını istediğiniz hesap numarasına iade edilecektir. Ürün bedelinin kartınıza yansıması ile ilgili bir problem yaşarsanız ilgili bankanızın müşteri hizmetleri ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

 

2. Sitenizden vermiş olduğum siparişi iptal ettirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?Eğer siparişinizle ilgili bir ödeme bildiriminde bulunmadıysanız kendi kullanıcı adınızla giriş yaptıktan sonra “Online Sipariş” bölümünde iptal edebilirsiniz. Ancak ödeme bildirimi yapılmış siparişinizi iptal ettirmek için öncelikle info@astronutturkey.com adresinden bize yazılı olarak bildirmeniz gerekmektedir. Yazılı gelen talep üzerine sipariş iptal edilerek ürün bedeli hesabınıza yansıtılacaktır.

 

3. Kredi kartı ile yapmış olduğum siparişi iptal edersem ürün bedeli ne zaman hesabıma geçer?Siparişiniz iptal edildikten sonra para iadesi işlemi ilgili birimimiz tarafından yapılacak olup, hesabınıza en kısa zamanda yansıyacaktır.Ancak, bankaların hesaplara aktarım tarihleri farklı olduğundan hesabınıza ne zaman yansıyacağı konusunda ilgili bankanızın müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

4. Ürün GarantisiSitemize siparişini verdiğiniz ürünler firmamız garantisi altındadır.

%20 İNDİRİM
%15 İNDİRİM
%5 İNDİRİM
10% İNDİRİM
PAS
%15 İNDİRİM
%5 İNDİRİM
PAS
%5 İNDİRİM
10% İNDİRİM
%15 İNDİRİM
PAS
İNDİRİM KAZANMAK İÇİN ŞANSINI DENE
Çarkı çevirip indirim fırsatı yakalamak için mail adresinizi girin
Kural: Her kullanıcı çarkı bir kez çevirebilir.
Yardıma ihtiyacınız mı var?